O akci

Přijď s námi dotvořit příběh sněmu na Hradě úmluvy. Přidej se k jednomu z pěti rodů nebo se na sněm vydej sám a tvoř nové dějiny Přímoří.

Kdy: 16. –  22. července 2018

Za kolik: 1200 Kč

Kde: Skautská chata nedaleko Týna nad Bečvou

Podmínka účasti: věk minimálně 15 letmladší 18 let předloží souhlas s účastí podepsaný zákonnými zástupci

Ještě před tím, než se společně vydáme vstříc dobrodružství, pojďme si připomenout, že hra je tu pro vás a o vás – a bude taková, jakou si ji uděláte.

My pro vás připravíme pravidla, prostředí, reálie, zápletky. Poradíme vám s tvorbou postav, případně vám nabídneme nějaké jejich nástřely. Samozřejmě bude i herní pozadí a nějaké zápletky.

Nicméně podstata hry, hlavní zápletky, vztahy a příběhy vzejdou od vás. Vy si hru vytvoříte a bude hlavně na vás, jestli se budete bavit, nebo ne. Víme, že jste skvělí hráči a že to zvládnete. Pojďme tedy společně vytvořit takové postavy, které vám sednou a hru si užijete.

A z toho vyplývá, že je potřeba, abyste při tvorbě postav opravdu vycházeli z reálií světa. Žádáme vás, abyste si poskytnuté podklady důkladně pročetli. Ptejte se nás na vše, co vám není jasné, a zkuste si nevymýšlet postavy, které do dále popsaného prostředí vůbec nezapadají. Nápadům geniálního charakteru se nebráníme, vyžadujeme však jejich konzultaci s právem veta.

Chceme vám připravit hru, kterou si naplno užijete. A za to od vás chceme (pro začátek), abyste nám vyplnili přihlášku a poslali nástřel svých postav (renellka@seznam.cz) do 13. března 2018, formou vyplnění dotazníku zde či mailem či osobní konzultací s Tari. Není potřeba v této fázi posílat kompletní životopisy. Pokud nám nepošlete nástřel do 13. března, nezaručujeme, že dokážeme vaši postavu začlenit do příběhu a děje.

Tak teď s chutí do toho:

Pokračování: Chci jet

Nezapomeňte průběžně sledovat stránky akce či stránky na Facebooku

Na brzkou shledanou,

organizační tým Bellum Ligneum 2018